MÖBLER / Bord / Nattygsbord 9031189
nr 903 1189
Nattygsbord
1 par, 1940-tal, slitage, längd: 48, djup: 42, höjd: 50
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 juli 2014
kl 20:27:26
100 kr
200 kr
200 kr